O nás

Online marketingová agentura
Digital Partner je certifikovaný partner Google

Digitální Marketingová Agentura Digital Partner

Poznejte naši agenturu

Kompletní marketingové služby

Nabízíme kompletní marketingové služby, které pokrývají celé spektrum online marketingových činností. Všechny aktivity jsou zrealizované pod jednou střechou. Dokážeme dosáhnout synergický efekt z poskytovaných služeb. Jelikož známe vaši situaci, zjednoduší se vzájemná komunikace. I nadále budete v kontaktu se stejným člověkem.

Spojujeme odbornost s kreativitou

Odbornost je naší silnou stránkou, na níž jsou postaveny naše služby. Znalosti si neustále doplňujeme a po otestování aplikujeme do praxe. Víme, že jen technicky správné řešení nestačí. Abychom zaujali, musíme vyvolat emoce. Navrhneme vám účinné řešení, které bude zároveň kreativní. Lidi je třeba umět upoutat. Zaujmout je natolik, aby se chtěli o vašich produktech či službách dozvědět více.

NAŠE HODNOTY

Co znamená spolupráce s námi?

Odbornost

Jsme vlastníky několika Google certifikátů a svou odbornost si neustále prohlubujeme.

Úspěch

Váš úspěch je pro nás hnacím motorem a zároveň největší odměnou.

Kvalita

Stojíme si za svou prací, kterou se snažíme odvádět nad rámec běžného standardu.

Efektivnost

Pro klienta přinášíme efektivní řešení problémů při oboustranně výhodné spolupráci.

Jedinečnost

Každý zákazník má své individuální požadavky, které se pokoušíme vyřešit nejlepším způsobem.

Kreativita

Správná kombinace kreativity a efektivnosti nenechá na sebe úspěch dlouho čekat.

ZÁSADY

Hodnoty, které uznáváme

Je dobré znát, jaké hodnoty uznává váš partner. Pokud jsou hodnoty stejné, spolupráce bude probíhat hladce a přirozeně. Neztrácíte čas vyjasňováním si základních principů, ale společně se orientujete na posunutí byznysu dopředu. Proto jsme tady, abychom podpořili vaše podnikání dobrým marketingem.

Při spolupráci s klientem se řídíme těmito hlavními zásadami. Uvedené hodnoty uznáváme a tvoří základní DNA naší agentury od jejího založení. Pokud oceňujete stejné nebo podobné principy neváhejte nás kontaktovat, budeme si rozumět.

Online Digitální Agentura Digital Partner
Digitální Agentura Digital Partner

Jaký je náš přístup?

Záleží nám na každém detailu

Na zadání pracujeme s použitím projektových principů. Takto obě strany přesně vědí, v jakém stavu se jejich záležitost nachází a kdo ji řeší. Naše spolupráce je přehledná a po celou dobu ji máte pod kontrolou. Pro tento účel používáme softwarové nástroje, které jsou nenáročné na obsluhu a zjednodušují vzájemnou komunikaci. V každé fázi projektu nám můžete dát zpětnou vazbu nebo poskytnout nové vstupy, se kterými umíme dále pracovat.

Pracujeme formou projektů

Při poskytování služeb si uvědomujeme, že záleží nejen na jejich obsahu, ale také na tom, jakým způsobem je dodáme. Služby zajistíme na základě osvědčených postupů s použitím uznávaných nástrojů v našem odvětví. Víme, že výsledný efekt ovlivňují detaily, které se na první pohled mohou jevit jako nepodstatné. Ve skutečnosti, však výrazně ovlivňují účinnost online marketingu, proto nám na detailech záleží.

Komunikujeme s vámi otevřeně

Snažíme se komunikovat s vámi férově a na rovinu. Nebudeme s vámi mluvit složitým jazykem a používat odborné výrazy, pokud to nebude nutné. Vysvětlíme vám podstatu, aniž abychom vás zasypali množstvím zbytečných informací a čísel, které nelze využít. Nemusíte se orientovat v online reklamě a můžete mít neúplné informace. Pokud budete mít zájem, dostaneme vás do obrazu a nasměrujeme marketing na správnou cestu.

NAŠI TOP KLIENTI

Kdo nám důvěřuje?

Podpoříme váš byznys

Pokud máte zájem o spolupráci nebo potřebujete bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Online Digitální Marketingová Agentura Digital Partner
Digital Partner s.r.o. Černyševského 10
851 01 Bratislava