Správa sociálních sítí

Buďte v kontaktu se svým publikem

Správa sociálních sítí
Marketing sociálních sítí

Meta certifikace

O klienty se staráme nejen se zanícením ale i s odborností. Vaše kampaně zajistí Meta certifikovaný specialista, takže máte jistotu, že bude o vás dobře postaráno. Nejnovější poznatky umíme rychle implementovat a přinést tak požadované výsledky. Ať jde o Facebook, Instagram, Messenger nebo WhatsApp, certifikace od Meta, dává jistotu kvalitních informací, které mohou být použity ve váš prospěch.

O SLUŽBĚ

Marketing na sociálních sítích

Převezmeme správu vašich sociálních sítí, jako jsou Facebook, Instagram nebo YouTube s profesionálním přístupem. Naším cílem je vytvářet zajímavý a originální obsah, který je přizpůsoben cílové skupině, pro kterou je určen. Klademe důraz na všechny důležité elementy při zohlednění jedinečnosti každého podnikání. Produkujeme vlastní obsah v podobě vizuálně atraktivního materiálu.

Zajímavý obsah

Tvorba zajímavého obsahu je cesta k získání a udržení návštěvníka na sociálních sítích. Lidé obvykle přijdou na sítě za zábavou nebo zjistit informace. Tvorba čtenářsky a vizuálně atraktivního obsahu je tím správným klíčem k úspěchu. Příprava takového obsahu je časově i odborně náročná, a proto doporučujeme svěřit tuto činnost do rukou specialistů.

Reklama na sítích

Reklama na Facebooku se může na první pohled zdát jako jednoduchá záležitost. Ve skutečnosti existuje mnoho formátů a možností, jak propagovat váš obsah cílové skupině. Orientujeme se v médiích a umíme poradit tak, abychom dosáhli co nejlepší výsledek. Kampaně optimalizujeme a sledujeme výkonnost, abychom prostředky investovali efektivně.

VÝHODY

Co vám to přinese?

Komunikace na sociálních sítích je časově náročná záležitost a příprava originálního obsahu není jednoduchá záležitost. Odbřemeníme vás od těchto starosti a zůstane vám více času pro váš byznys.

Reklama na Facebooku

Účinná komunikace v rámci největší sociální sítě.

● Vytvoření komunikačního plánu
● Tvorba originálního obsahu
● Efektivní správa kampaní
● Pokročilá propagace
● Přesné cílení na publikum

Reklama na Instagramu

Stále více populárnější médium, které doplňuje možnosti propagace.

● Přítomnost v rychle rostoucí síti
● Oslovení nového publika
● Osobní způsob komunikace
● Efektivní správa kampaní
● Přesné zacílení a oslovení

Menší projekty

Naše vzájemná komunikace bude probíhat v dobře známém prostředí sociální sítě. Sledujete příspěvky a jednotlivé propagace a také výsledky jaké dosahujeme. Je možné přímo zasahovat do běžících kampaní a udělat korekci případně okamžitě reagovat na novou situaci. Nevyžadují se žádné dodatečné aplikace nebo školení.

Větší projekty

V případě, že je do procesu komunikace zapojeno více lidí, doporučujeme přejít na softwarové řešení. V tomto prostředí bude probíhat celá naše komunikace, schvalování, připomínkování a plánování. Nepřijdete o možnost přímého přístupu do vaší oblíbené sítě, ale rozšíříme její možnosti o nové komunikační rozhraní.

1. Příprava plánu

Připravíme plán, který bude naplňovat vaše cíle a určí způsob jak jich dosáhnout.

2. Realizace

Po schválení se pusťme do realizace dílčích úkolů vyplývajících z plánu.

3. Tvorba obsahu

Připravíme originální obsah, který ve smyslu plánu budeme zveřejňovat a propagovat.

4. Měsíční reporting

O všech činnostech, které jsme zrealizovali a návrzích na zlepšení vás budeme informovat.

PROCES

Jak probíhá spolupráce?

Efektivní reklamu je třeba důsledně připravit a neustále optimalizovat. Na začátku spolupráce se věnujeme analytickým činnostem, jejichž výsledky pak aplikujeme v dalším kroku. Výkonnost reklamních kampaní průběžně sledujeme a neustále zlepšujeme.

DALŠÍ SLUŽBY

Mohlo by vás zajímat

PPC reklama od Digital Partner Online Marketingová Agentura

PPC reklama

Vytvoříme vám PPC kampaně na Google podle klíčových slov nebo bannerovou kampaň na zajímavých portálech.

Grafický dizajn Digital Partner

Grafický design

Zhmotníme vaše představy do působivé grafické podoby, která vás odliší od konkurence a doplní firemní identitu.

eCommerce pro eshopy

eCommerce

Pomůžeme s nastartováním prodeje, nebo optimalizujeme existující e-shop pro dosažení ještě lepších výsledků.