Reference

Vaše spokojenost je naším cílem

Reference Digital Partner

Přidejte se k nám

Profesionální přístup

Ať jste malá firma, která právě začíná své podnikání nebo velká firma, v přístupu neděláme rozdíl. Našim klientům poskytujeme stejný servis s profesionálním přístupem. Rychlá odezva, věcná komunikace a dodržení termínů jsou standardem pro všechny.

Přátelská atmosféra

Máme rádi přátelskou a uvolněnou atmosféru, kterou se snažíme přenášet i do našich obchodních vztahů. Pokud vám tento typ komunikace vyhovuje, pak budeme rádi. Za všemi čísly a metrikami vidíme především lidi.

NAŠI TOP KLIENTI

Kdo nám důvěřuje?

NAŠI KLIENTI

Co o nás řekli?

Reference Digital Partner Často využívané služby online marketingu

Často využívané služby

PPC reklama na Google

Pomáhá rozjet byznys a oceňují ji hlavně eshopy a firmy z oblasti eCommerce. Přímo se podílí na prodejích a výsledky jsou prokazatelné. Řešíme hlavně zvýšení výnosů z prodeje produktů.

Optimalizace pro vyhledávače

Zvýšení organické návštěvnosti prostřednictvím tvorby zpětných odkazů. Patří mezi stále požadavky našich klientů. Příprava zajímavých článků a copywriting, které vyvolají ten správný zájem.

Správa sociálních sítí

Příprava a publikování zajímavých příspěvků, které dokáží oslovit vaše publikum. Propagace vašich produktů nebo služeb prostřednictvím sociálních sítí jako Facebook, Instagram, Linkedin nebo YouTube.

Podpoříme váš byznys

Pokud máte zájem o spolupráci nebo potřebujete bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Reference Marketingová Agentura Digital Partner
Digital Partner s.r.o. Černyševského 10
851 01 Bratislava