Reference
klientů

Přidejte se k našim spokojeným klientům

Reference
klientů

Přidejte se k našim spokojeným klientům

Profesionální přístup

Ať jste malá firma, která právě začíná své podnikání nebo velká firma, v přístupu neděláme rozdíl. Našim klientům poskytujeme stejný servis s profesionálním přístupem. Rychlá odezva, věcná komunikace a dodržení termínů jsou standardem pro všechny.

Přátelská atmosféra

Máme rádi přátelskou a uvolněnou atmosféru, kterou se snažíme přenášet i do našich obchodních vztahů. Pokud vám tento typ komunikace vyhovuje, pak budeme rádi. Za všemi čísly a metrikami vidíme především lidi.

Úspěšné příběhy

Inspirace pro marketing

Jak jsme pomohli skupině Highgate s automatizací

Jak jsme pomohli skupině Highgate s automatizací

Skupina Highgate  Highgate je moderní, butiková poradenská společnost pro právo, daně a účetnictví. Na domácím trhu nabízí unikátní balíček poradenských služeb pro podnikatele pod jednou

Top klienti

Kdo nám důvěřuje?

Naši klienti

Co o nás řekli?

Často využívané služby online marketingu

Oblíbené služby

PPC reklama na Google

Placená reklama, která zajistí přísun nových poptávek nebo prodej produktů. PPC reklama má dnes již více podob, může se jednat o klasickou textovou, bannerovou nebo video reklamu.

Správa sociálních sítí

Příprava a publikování zajímavých příspěvků, které dokáží oslovit vaše publikum. Propagace vašich produktů nebo služeb prostřednictvím sociálních sítí jako Facebook, Instagram, Linkedin nebo YouTube.

Ecommerce marketing

Služba zaměřená na digitální prodej produktů a služeb. Eshopy mají své specifické požadavky a obvykle vyžadují zvláštní přístup. Zohledňujeme je v rámci služby určené pro ecommerce.