Kontaktujte
nás

Udělejte první krok na cestě k úspěchu

Kontaktujte
nás

Udělejte první krok na cestě k úspěchu

Spojte se s námi

Pokud jsme vás zaujali, budeme rádi, pokud se s námi spojíte způsobem, který vám nejvíce vyhovuje. V prvním kroku je důležité, dozvědět se o vašich plánech co nejvíce. Čím více informací nám poskytnete, tím přesnější návrh spolupráce dostanete. Uděláme analýzu a navrhneme vám vhodné řešení.

Online setkání

Rádi se s vámi setkáme v online prostoru pomocí oblíbené aplikace Google Meet. Naplánujeme si schůzku v době, kdy vám to bude vyhovovat. Může se jednat o telefonické nebo video setkání. Pokud stále preferujete osobní kontakt, je možný v sídle naší společnosti nebo u vás.

Kontaktujte nás

Telefonický kontakt na společnost Digital Partner

Zavolejte nám

+421 901 777 305

od 8:00 do 17:00

Kontakt na sídlo společnosti Digital Partner

Sídlo

Digital Partner s.r.o.
Černyševského 10
851 01 Bratislava

Kontakt Firemní email

Email

digitalpartner@digitalpartner.cz

nonstop

Máte zájem
o spolupráci?

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo bližší informace ke službě, vyplňte prosím formulář, který nám pomůže získat základní informace o vašem projektu. Následně vás budeme kontaktovat.

Identifikační údaje

IČO: 50 321 927

DIČ: 2120267622

IČ DPH: SK2120267622

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku Městského soudu Bratislava III, oddíl Sro, vložka č. 111164 / B.

Kontaktujte naši marketingovou agenturu Digital Partner

Postup

Jednoduché poptávky

Menší poptávky týkající se cenových nabídek pro standardní služby, o kterých máme všechny potřebné informace, vyřizujeme okamžitě. Pošleme vám naši nabídku na vaše zvážení.

Složitější poptávky

V případě, že dostaneme poptávku, ke které potřebujeme získat bližší informace, budeme vás kontaktovat. Dohodneme si telefonický hovor, během kterého zjistíme více o vašich záměrech. Ujasníme si vaši představu a získáme doplňující informace potřebné k nabídce.

Větší projekty

Pokud jde o větší projekt, který je složité popsat nebo zadání ještě ne zcela jasné, doporučujeme osobní setkání. Projekt následně rozebereme z více pohledů. Setkání je možné v sídle společnosti nebo u vás dle dohody.