Digital Partner má certifikaci od Meta

Digital Partner má certifikaci od Meta

Naše agentura získala specializovanou certifikaci od Meta. Co to pro naše klienty znamená a proč jsme se rozhodli právě pro tento krok?

Význam sociálních sítí

Jak získat zákazníky a následně si je i udržet? Tvorbou zajímavého obsahu. Online světem dnes hýbou sociální sítě, na které lidé chodí za účelem pobavit se, inspirovat, případně se něco nového naučit. Tvorba vizuálního, ale i čtenářsky atraktivního obsahu je proto tím správným klíčem k úspěchu.

Reklama na sociálních sítích

Reklama na Facebooku či Instagramu může vypadat naoko jednoduše, ale když s ní začnete, zjistíte, že to tak jednoduché není. Existuje totiž spousta možností a formátů, kterými můžete váš obsah propagovat. Abyste však dosáhli co nejlepšího výsledku, musí se váš obsah dostat k těm správným lidem. V médiích se orientujeme už léta, a tak umíme vaše kampaně optimalizovat tak, abyste vaše finance investovali co nejefektivněji.

Chci vědět více o správě sociálních sítí

Největší síť je Meta

Facebook, dnes již známý jako Meta, je největší sociální sítí. Dennodenně se do ní připojí téměř 2 miliardy lidí po celém světě. To množství je až neskutečné a pro firmy, které působí online, je proto opravdu žádoucí, aby se tam objevovaly.

O své klienty se staráme s největším zanícením, ale i odborností. A jelikož online prostor se neustále vyvíjí, snažíme se s ním držet tempo a neustále se vzděláváme. Rozumět problematice a čelit výzvám na profesionální úrovni nám umožňuje certifikace od Meta.

Reklama na sociálních sítích

Certifikace od Meta

Pověření Meta Certified Digital Marketing Associate se uděluje digitálním marketingovým specialistům, kteří mají znalosti v oblasti nástrojů, reklamních zásad a osvědčených postupů potřebných k nákupu reklam. Tento certifikát prověřil naše odborné znalosti o produktech Meta (Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp).

Přínosy pro klienta

V naší agentuře se věnujeme zejména malým a středním firmám a e-shopům. Každý klient je individuální a má odlišné požadavky, a proto k němu individuálně také přistupujeme. Zohlednit specifika a vybrat řešení, které je „šité na míru“ a řeší konkrétní požadavky, může být náročné. Zejména při těch neustálých změnách v online prostoru.

Díky neustálému vzdělávání a certifikacím máme přístup k nejnovějšímu know-how a cenným zdrojům. Nejaktuálnější informace a znalosti využíváme k tomu, abychom svým klientům mohli poskytovat opravdu kvalitní služby.

Neustálý vývoj si zaslouží neustálou pozornost

Každoročně si stanovujeme nové a nové marketingové cíle, abychom pro své klienty byli přínosem a vytvořili jim prostor pro růst. V naší agentuře totiž věříme, že klíčem k úspěchu a zvláště v dnešní době, je vytrvalost a schopnost adaptovat se na vyvíjející se trh v co nejkratším čase.

Konzultace

Rezervujte si marketingovou konzultaci s naším specialistou.

Více k přezkoumání

Jak vytvořit úspěšnou reklamu na YouTube?

Jak vytvořit úspěšnou reklamu na YouTube?

Hledáte způsoby, jak dostat vaši značku do povědomí lidí, případně získat více konverzí? Za pozornost rozhodně stojí reklama na YouTube. Ta přináší široké možnosti a