Digital Partner se stal Shoptet Partnerem

Digital Partner se stal Shoptet Partnerem

Naše agentura se stala specializovaným Shoptet Partnerem. Co to pro naše klienty znamená a proč jsme se rozhodli právě pro Shoptet? Jedná se o ecommerce řešení, které je dlouhodobě jedničkou na českém trhu.

Co je Shoptet

Shoptet je velmi oblíbené řešení pro tvorbu a správu e-shopů s kvalitní a přehlednou administrativou. Nabízí funkční, přehledné a responzivní šablony, které si pomocí editoru, doplňků či vlastního html/css kódu dokážete doladit přesně podle vlastních představ.

Proč právě Shoptet

Shoptet jsme si vybrali nejen kvůli jeho popularitě mezi provozovateli e-shopů, ale také kvůli nabídce marketingových nástrojů, jejich napojení na e-shop a dalším faktorům. Jaké výhody Shoptet svým klientům přináší?

  • Kvalitní a přehledná administrativa
  • funkční, responzivní a přizpůsobitelné šablony
  • privátní cloud s pravidelnými zálohami databází
  • vysoká rychlost načítání stránek
  • možnost použití více platebních metod
  • jednoduché zapojení platebních metod
  • integrovaný fakturační modul
  • synchronizované napojení na dopravní společnosti
  • systém párování plateb a kontrola skladových zásob
  • analytické nástroje

Obrovskou výhodou řešení je vlastní platební brána Shoptet Pay, která je zdarma již v základním tarifu. Každý, kdo podniká online, ví, jak je platební brána důležitá. Její nasazení vyžaduje čas a určité úsilí. Shoptet Pay je moderní platební brána, která nevyžaduje žádnou dodatečnou instalaci ani žádné speciální poplatky za provoz.

Každý provozovatel e-shopu by chtěl přivést do svého online obchodu co nejvíce zákazníků. Shoptet má výborné predispozice k tomu, aby toho dosáhl, jelikož nabízí množství užitečných nástrojů a funkcí. Jak je však využít správně?

JSME TADY S VÁMI JIŽ 7 LET

Zaměřeno na prodej

Naším posláním je pomáhat e-shopům prodávat produkty v online prostředí. Abychom pokrývali potřeby našich klientů komplexně, neustále se zlepšujeme, prohlubujeme svoje vědomosti a rozšiřujeme naši nabídku služeb. Díky postavení specializovaného Shoptet Partnera máme vždy ty nejaktuálnější informace a znalosti a poskytujeme tedy opravdu kvalitní služby.

Minulý rok jsme oslavili šest let své existence. Stabilizovali jsme se po produktové a personální stránce. Vytvořili jsme fungující procesy, nasbírali dostatek zkušeností a zaměřili se na online obchody. Své služby nabízíme primárně v kategorii PPC, kde se orientujeme na výkonnostní marketing.

Shoptet partner i pro Českou republiku

Začátkem roku 2023 jsme se stali Shoptet partnerem i pro Českou republiku. Využili jsme zkušeností ze slovenského trhu a posunuli se směrem na západ, k našim českým kolegům. Můžeme tak poskytnout synergii, protože mnoho e-shopů podniká současně v České i Slovenské republice. Každý trh je však přitom specifický a je výhodné znát specifika každého trhu. Jsme velmi hrdí, že jsme se mohli zařadit mezi uznávané a spolehlivé Shoptet partnery.

Budujte svůj byznys s námi

Vytvořit e-shop, který bude produktivní a bude vám přinášet pravidelné a dlouhodobé zisky, není jednoduchá záležitost. Jedná se o komplexní téma, při němž je třeba si osvojit množství oblastí. Jedna věc je zvládnout e-shop po technické stránce a druhá zajistit mu efektivní online reklamu, která mu bude přinášet pravidelné výsledky.

To, zda budete na online trhu úspěšní, závisí na několika faktorech, přičemž jedním z těch klíčových je právě online marketing. Pomůžeme vám s digitálním prodejem vašich produktů a služeb.

Naše agentura je certifikovaným partnerem Google. Naším úkolem je pomáhat klientům efektivně komunikovat v internetovém prostředí, a to pomocí našich marketingových a reklamních služeb.

U každého projektu se snažíme zohlednit specifika dané firmy, přičemž kvalitu klademe na první místo. Proto se o váš marketing postaráme stejným způsobem, jako by se jednalo o náš vlastní.

Přihlaste se na odběr našeho newsletteru

Získejte aktualizaci a učte se od nejlepších

Více k přezkoumání