Digital Partner se stal Shoptet Partnerem

Digital Partner se stal Shoptet Partnerem

Naše agentura se stala specializovaným Shoptet Partnerem. Co to pro naše klienty znamená a proč jsme se rozhodli právě pro Shoptet? Jedná se o ecommerce řešení, které je dlouhodobě jedničkou na českém trhu.

Co je Shoptet

Shoptet je velmi oblíbené řešení pro tvorbu a správu e-shopů s kvalitní a přehlednou administrativou. Nabízí funkční, přehledné a responzivní šablony, které si pomocí editoru, doplňků či vlastního html/css kódu dokážete doladit přesně podle vlastních představ.

Proč právě Shoptet

Shoptet jsme si vybrali nejen kvůli jeho popularitě mezi provozovateli e-shopů, ale také kvůli nabídce marketingových nástrojů, jejich napojení na e-shop a dalším faktorům. Jaké výhody Shoptet svým klientům přináší?

  • Kvalitní a přehledná administrativa
  • funkční, responzivní a přizpůsobitelné šablony
  • privátní cloud s pravidelnými zálohami databází
  • vysoká rychlost načítání stránek
  • možnost použití více platebních metod
  • jednoduché zapojení platebních metod
  • integrovaný fakturační modul
  • synchronizované napojení na dopravní společnosti
  • systém párování plateb a kontrola skladových zásob
  • analytické nástroje

Obrovskou výhodou řešení je vlastní platební brána Shoptet Pay, která je zdarma již v základním tarifu. Každý, kdo podniká online, ví, jak je platební brána důležitá. Její nasazení vyžaduje čas a určité úsilí. Shoptet Pay je moderní platební brána, která nevyžaduje žádnou dodatečnou instalaci ani žádné speciální poplatky za provoz.

Každý provozovatel e-shopu by chtěl přivést do svého online obchodu co nejvíce zákazníků. Shoptet má výborné predispozice k tomu, aby toho dosáhl, jelikož nabízí množství užitečných nástrojů a funkcí. Jak je však využít správně?

JSME TADY S VÁMI JIŽ 7 LET

Zaměřeno na prodej

Naším posláním je pomáhat e-shopům prodávat produkty v online prostředí. Abychom pokrývali potřeby našich klientů komplexně, neustále se zlepšujeme, prohlubujeme svoje vědomosti a rozšiřujeme naši nabídku služeb. Díky postavení specializovaného Shoptet Partnera máme vždy ty nejaktuálnější informace a znalosti a poskytujeme tedy opravdu kvalitní služby.

Minulý rok jsme oslavili šest let své existence. Stabilizovali jsme se po produktové a personální stránce. Vytvořili jsme fungující procesy, nasbírali dostatek zkušeností a zaměřili se na online obchody. Své služby nabízíme primárně v kategorii PPC, kde se orientujeme na výkonnostní marketing.

Shoptet partner i pro Českou republiku

Začátkem roku 2023 jsme se stali Shoptet partnerem i pro Českou republiku. Využili jsme zkušeností ze slovenského trhu a posunuli se směrem na západ, k našim českým kolegům. Můžeme tak poskytnout synergii, protože mnoho e-shopů podniká současně v České i Slovenské republice. Každý trh je však přitom specifický a je výhodné znát specifika každého trhu. Jsme velmi hrdí, že jsme se mohli zařadit mezi uznávané a spolehlivé Shoptet partnery.

Budujte svůj byznys s námi

Vytvořit e-shop, který bude produktivní a bude vám přinášet pravidelné a dlouhodobé zisky, není jednoduchá záležitost. Jedná se o komplexní téma, při němž je třeba si osvojit množství oblastí. Jedna věc je zvládnout e-shop po technické stránce a druhá zajistit mu efektivní online reklamu, která mu bude přinášet pravidelné výsledky.

To, zda budete na online trhu úspěšní, závisí na několika faktorech, přičemž jedním z těch klíčových je právě online marketing. Pomůžeme vám s digitálním prodejem vašich produktů a služeb.

Naše agentura je certifikovaným partnerem Google. Naším úkolem je pomáhat klientům efektivně komunikovat v internetovém prostředí, a to pomocí našich marketingových a reklamních služeb.

U každého projektu se snažíme zohlednit specifika dané firmy, přičemž kvalitu klademe na první místo. Proto se o váš marketing postaráme stejným způsobem, jako by se jednalo o náš vlastní.

Konzultace

Rezervujte si marketingovou konzultaci s naším specialistou.

Více k přezkoumání

Jak vytvořit úspěšnou reklamu na YouTube?

Jak vytvořit úspěšnou reklamu na YouTube?

Hledáte způsoby, jak dostat vaši značku do povědomí lidí, případně získat více konverzí? Za pozornost rozhodně stojí reklama na YouTube. Ta přináší široké možnosti a