SEO optimalizace pro vyhledávače

Zlepšete své pozice a předběhněte konkurenci

SEO optimalizace pro vyhledávače
Optimalizace pro vyhledávače

Analýza klíčových slov

Jde o jednu ze základních analýz sloužících k posouzení vhodnosti vašich klíčových slov, vaši pozici, vyhledávanost a míru konkurence. Pokud jste se ještě s takovou analýzou nesetkali, budete překvapeni, kolik informací se dá přesně měřit. Používáme ověřené řešení, které vám poskytne jasný a srozumitelný pohled na aktuální stav a vývoj ve sledované oblasti.

O SLUŽBĚ

Optimalizace pro vyhledávače

Pojem SEO optimalizace zahrnuje poznatky, dovednosti a přístupy z více oblastí. Spojuje v sobě online marketing, technické informace z oblasti internetových vyhledávačů, tvorby webových stránek a uživatelského přístupu. Hlavním záměrem optimalizace stránky je v tom, že pro vyhledávače budou zajímavé. V podstatě jde o soustavu postupů nebo opatření vedoucích ke zlepšení vyhledávání vaší webové stránky na internetu. SEO je poměrně rozsáhlá problematika, která se soustřeďuje na několik hlavních oblastí podle předmětu optimalizace.

On‑page SEO

Každý by chtěl mít stránku rychlou, přehlednou a správně zaindexovanou ve vyhledávačích. K tomu je třeba udělat množství kroků, které to zajistí. Prvním krokem je SEO analýza, která zhodnotí celou stránku a její kondici. Obvykle analýza odhalí množství nedostatků, o kterých majitel web stránky převážně neví. Pokud nevíte o nedostatcích na své stránce, pak nedokážete podniknout žádné kroky na její zlepšení.

SEO analýza

SEO analýza je důležitým krokem k pochopení aktuálního stavu. Všechny nedostatky, ale i silné stránky jsou zhodnoceny a vy dostanete jasný přehled o své stránce. Některé problémy se dají odstranit jednoduše, jiné jsou složitější a budou vyžadovat větší úsilí. Určité nedostatky odhalí zdroj mnohem většího problému, jehož odstranění si může vyžádat čas.

VÝHODY

Co vám to přinese?

Zlepšení pozice při vyhledávání vašeho zboží a služeb na internetu. Vaše webové stránky se budou zobrazovat při důležitých klíčových slovech v organickém vyhledávání. Zvýšíte si návštěvnost stránek pomocí linkbuildingu.

On‑page SEO

Přináší zlepšení kvality stránek z pohledu vyhledávačů.

● Zrychlení načítání webových stránek
● Správné popisy a nadpisy
● Logická struktura stránek
● Strukturované data na stránce
● Optimalizované obrázky

Off‑page SEO

Zlepšení vyhledávání na internetu přirozenou cestou.

● Zvýšení návštěvnosti stránek
● Lepší výkonnost webových stránek
● Přísun kvalitní návštěvnosti
● Dlouhodobý účinek optimalizace
● Zvýšení autority stránky

Off‑page SEO

SEO optimalizace nezahrnuje jen vaši webovou stránku, ale řeší se i celkový kontext vaší stránky, vůči existujícím stránkám konkurence. Je třeba si uvědomit, že na internetu je podle odvětví velká konkurence. Proto Google při vyhledávání zobrazuje ty nejrelevantnější výsledky. Tedy ty, u kterých se předpokládá, že mají pro vás v daném kontextu největší informační hodnotu. Je třeba říci, že algoritmy se neustále mění a s nimi se mění i faktory, které při vyhledávání zohledňuje.

Tvorba zpětných odkazů

Budování zpětných odkazů nebo linkbuilding je jedním z klíčových faktorů úspěšné práce v oblasti SEO. Zdá se, že linkbuilding bude jedním z klíčových faktorů i v budoucnosti. Vybudování dobrého odkazového profilu na Google je časově náročné, ale je to neocenitelný zdroj organické návštěvnosti. K úspěchu nikdy neexistují zkratky, proto nedoporučujeme žádné taktiky vedoucí rychle k cíli. Realizujeme SEO ve smyslu obecně doporučených postupů a férových podmínek.

1. Příprava článků

Vytvoříme zajímavé články, které budou optimalizovány na požadované klíčová slova.

2. Umístění článků

Zajistíme publikování článků na důvěryhodných portálech a blozích.

3. Monitoring odkazů

Sledujeme zpětné odkazy z publikovaných článků a kontrolujeme jejich vývoj a pozici.

4. Měsíční reporting

V přehledném reportu vás budeme informovat o všech činnostech, které jsme zrealizovali.

PROCES

Jak probíhá spolupráce?

Tvorba zpětných odkazů je dlouhodobý proces, při kterém záleží na správné strategii. Proces začíná návrhem klíčových slov a identifikací vhodných portálů na zveřejnění. Potom následuje zveřejnění a monitorování pozice klíčových slov.

DALŠÍ SLUŽBY

Mohlo by vás zajímat

PPC reklama od Digital Partner Online Marketingová Agentura

PPC reklama

Vytvoříme vám PPC kampaně na Google podle klíčových slov nebo bannerovou kampaň na zajímavých portálech.

Sociální Sítě Digital Partner Marketingová Agentura

Sociální sítě

Převezmeme správu vašich sociálních sítí a budeme přinášet obsah s ohledem právě na vaši cílovou skupinu.

eCommerce pro eshopy

eCommerce

Pomůžeme s nastartováním prodeje, nebo optimalizujeme existující eshop pro dosažení ještě lepších výsledků.